Skip to the content

Alexander Kraglund

Violin, strygersammenspil og musikkarrusel. 

Anders Filipsen

Klaver, synthersizer og musikkarrusel.

Anja Marie Hansen

Sang, Bumblebeezz og kompagnon i folkeskolen. 

Anne Marie Larsen Bach

Tværfløjte, blæsersammenspil og musikkarrusel. 

Anne Marie Vincent

Babyrytmik, hverdagsrytmik og daginstitutions- rytmik. 

Birgit Bøgh Sønderriis

Klarinet og blæsersammespil

Cecillie Hyldgaard

Cello, strygersammenspil og musikkarrusel. 

Erik Kimestad Pedersen

Trompet, trombone og musikkarrusel

Gitte Saandvig Christensen

Violin, bratsch, strygersammenspil og musikkarrussel. 

Iben Barnwell

Hop, spil og ballade mandag, og klaver. 

Jakob Wirth Svendsen

Klaver og musikkarrusel. 

Jens Jønsson

Guitar, el-guitar, guitarsammenspil og musikkarrusel.

Jens Peter Rasmussen

Trommesæt, band og musikkarrusel.

Karen Tholund Strande

Sangloppekor, Bumblebeezz-kor, hop, spil og ballade, kompagnon i folkeskolen, daginstitutionsrytmik og babyrytmik.

Karoline Spaulding

Klaver, sangloppekor, bumblebeezz-kor og Hummingbirds-kor. 

Katalin Willumsen

Lørdagsrytmik
Hop, spil og ballade lørdag

Katrina Petersen

Sang, rytmik for 0. klasse, sangloppekor og Hummingbirds-kor. 

Marko Martinovic

Klaver, jazzklaver, band og rytmisk musikkomposition. 

Michael Dahl Hansen

El-guitar, guitar og band.

Mikkel Schnettler

Trommesæt, percussion, spirerock og band. 

Ocean Thomsen

Musikproduktion, spirerock, rytmik for 0. klasse. 

Per-Olov Kindgren

Guitar og guitarsammenspil

Pia Johansson

Violin og strygersammenspil. 

Rasmus Kjærsgaard

Saxofon og saxofonsammenspil. 

Selma Hande Gade

Klaver og musikkarrusel. 

Susanne Wittrup Andersen

Sang, sangloppekor og daginstitutions-rytmik. 

Thomas Carlsen

Spirerock og rytmik for 0. klasse. 

Thomas Præstegaard

Trommesæt, band og hørelære og musikteori. 

Tim Lutte

Trommesæt, slagtøj,marimba, slagtøjs-sammenspil og band. 

Tine Kastoft

Blokfløjte, blokfløjtegruppe og musikkarrusel. 

Tonni Andresen

El-bas, spirerock, musikkarrusel og band.